Produkcia

Danny Patt, alias Dano Pastucha spolupracuje od roku 1997 ako skladateľ, aranžér a producent s mnohými slovenskými umelcami a vydavateľstvami. Má široké skúsenosti v oblasti aranžovania populárnej a scénickej hudby.

Skupiny Lobby, Maduar, Extasy, Tweens, Boogieman, Senzus, Jazmín, Bohema, PaPi CLUB, osobnosti ako Daniel Mikletič, Rudolf Geri, Peter Rašev, Norbert Bodnár, Juraj Vančík, Juraj Hidvéghy, Eugen Šváb, Peter Gibey, vydavateľstvá SQ Music, Universal, Vydavateľstvo Slovenského Rozhlasu, PROLUX Music, A.L.I a ďalšie, sú toho určite dôkazom. Za zmienku stojí aj pôvodná scénická hudba k tanečnému predstaveniu „Mystery Of The Dance“, ktoré na Slovensku, v Čechách a v zahraničí videlo už viac ako 150-tisíc divákov, ďalej hudba k filmu „Ľudia ako my“ v réžii Petra Raševa, ako aj hudba k rozprávkam Petra Gibeya o Dráčikovi Háčikovi, ktoré postúpili do finále súťaže pôvodnej slovenskej rozhlasovej tvorby, hudba k ďalším rozhlasovým a divadelným hrám. Ani v súčasnosti v tvorbe nepoľavuje a spolupracuje so speváčkou Nicole J McCloud a inými.

Alexander „Šura“ Berta – hudobník a hudobný dramaturg, štúdiový gitarista, hudobný skladateľ a aranžér. V minulosti hral v mnohých profesionálnych zoskupeniach, zahral si aj s Lucianom Pavarottim a Štátnou filharmóniou na koncerte v Košiciach. Spolupracoval na albumoch Mariána Čekovského, Kristíny a skupiny Cirkus. Podieľal sa aj na poslednom albume speváčky Nicole J McCloud a ďalších.

PaPI CLUB

PaPi CLUB

Projekt PaPi CLUB vznikol v polovici roku 1999 v Košiciach. Zakladatelia DJ Vlado Pichanič a hudobník Dano Pastucha si k spoluprácii na prvom singli prizvali speváčku Viku Marinovú a realizovali úspešnú nahrávku - cover verziu Nemožná 2000 v klubovom tanečnom duchu. Ako producenti spolupracovali na albumoch skupiny EXTASY (Perinbaba, Go For Tha), skupiny TWEENS, s ktorou získali platinovú platňu, a ďalších. V budúcnosti chce producentská dvojica tvoriť nielen cover verzie, ale aj naďalej pokračovať v tvorbe pôvodnej klubovej tanečnej hudby.

Danny Patt & Peter Seller - (R)evolution
Tweens - Máme čas
Lobby - Livin' Large
Extasy - 1st attack
Jazmín - Lietač
Juraj Vančík - Láska je vážne chorá
Eugen Šváb - Chcem mať viac
Extasy - Happy Life
Senzus feat. Danny Patt - Mega Dance Mix
Vianočné piesne a koledy

Facebook

Copyright © 2011 Patt Production. Všetky práva vyhradené. Vytvorili Branislav Rajňák a Peter Orosz.